Agent/ă achiziții
Business Market SRL

20 Septembrie 2024

Responsabilități:

  • Stabilirea categoriilor si subcategoriilor prioritare pentru formarea portofoliului de mărfuri, conform analizei comparative a  pieței.
  • Introducerea corecta a produselor in Nomenclator conform structurii categoriei stabilite;
  • Contribuie la creșterea performantei cifrei de afaceri si a rentabilității categoriilor de produse din perimetrul gestionat.
  • •Analiza, conceperea, negocierea, implementarea si comunicarea promoțiilor negociate cu producătorii/ furnizorii ;

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare in profesie;
  • Experiență în domeniu 1 an;
  • Cunoașterea limbii române şi ruse;
  • Cunoasterea Excell si 1C;
  • Abilități de comunicare, organizare, responsabilitate.

Compania oferă:

  • angajare oficială + pachet social (impozitele achitate de către companie);
  • program de lucru luni-vineri de la 8.00 până la 17.00;
  • acces la linia telefonică corporativă;
  • oportunități de creștere și dezvoltare profesională.

Pentru postul vacant, sunteti rugati de a transmite CV-ul la e-mail: hr@bizmarket.md.
Tel.: 079701065

Solicităm sa indicați pentru care post aplicați.

E-mail: hr@bizmarket.md
Telefon: 079701065

Alte anunțuri publicate de această companie

Agent vânzări

Expeditor (Orhei)

Brand Manager

Expeditor

Vânzător

Business analyst

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide