Completator mărfuri la depozit (Chișinău, Ciocana)

Nivali Prod SRL

18 Septembrie 2024

 Combinatul de carne “Nivali Prod” SRL angajează:

Dacă sunteți o persoană energică, punctuală, cu o dorință de a lucra într-o companie prosperă, posedați o capacitate înaltă de activitate. Atunci bun venit în compania noastră!!!

Noi vă propunem: lucru în ture de noapte într-un colectiv prietenos, șef înțelegător, salariu motivant.

Oraș: Chișinău.
Sector: Ciocana.

Cerințe:

  • cunoștințe de calculator la nivel de utilizator,
  • experiența nu este obligatorie, dar ar fi un avantaj.

Responsabilități:

  • completarea și repartizarea mărfurilor conform comenzilor solicitate.

Condiții:

  • Salariu stabil achitat la timp!

Persoanele care locuiesc în imediata apropiere sunt avantajate.

PERSOANELE doritoare pot apela la numărul: 068686498.

E-mail: hr@nivalli.md
Telefon: 068686498

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide