Contabil/a 16000

Rost Import

19 Septembrie 2024

ROST IMPORT, înființată în 2010, este lider pe piața de import și distribuție a jucăriilor  pentru copii.

Compania angajează:

Cerinte:

  • Studii superioare: contabilitate/ economie;
  • Experienta de minim 1 an intr-o pozitie similara;
  • Cunoștințe de operare calculator (Microsoft Office, Excel);
  • Seriozitate, responsabilitate, punctualitate;
  • Cunoasterea legislatiei / procedurilor in domeniul contabil si fiscal;
  • Persoana dinamica, atenta la detalii, ambitioasa, cu o capacitate de planificare si organizare excelente;
  • Flexibilitate, capacitate de lucru in conditiile respectarii termenelor agreate;
  • Abilitati de lucru atat independent, cat si in echipa.

Responsabilitati:

  • Inregistrarea contabila a facturilor de furnizori interni si externi, a registrului de casa, a jurnalului de banca, a deconturilor interne si externe; chitante, bonuri, amortizari etc.;
  • Incadrarea corecta a documentele contabile pe venituri și cheltuieli;
  • Intocmirea balantei contabile si a bilantului;
  • Intocmeste diverse situatii cerute de catre manager (solduri, situatii necesare pentru creditele bancare, documentatii, etc.);

Beneficii:

  • Program de muncă stabil (Luni-Vineri 9.00-18.00);
  • Salariu FIX, ATRACTIV si ACHITAT LA TIMP;
  • Stabilitate si posibilitate de dezvoltare personala;
  • Bonusuri lunare conform KPI-ul personal;
  • Mediu linistit si placut de lucru;
  • Colectiv tinar si plin de energie pozitiva;
  • Cursuri si traininguri de crestere profesionala achitate de catre companie.

Vă așteptăm cu mare drag în echipa noastră, sa impartim bucuria copilariei impreuna!

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide