Contabil(ă)

Apriori Wine

9 Septembrie 2024

Angajăm:

Contabil(ă)

Companie de distribuție a băuturilor alcoolice.

Cerințe:

  • Studii superioare în contabilitate;
  • Cunoașterea PC-lui, în special programa 1C, Pachet MS Office;
  • Experiență de lucru.

Responsabilități:

  • Emiterea de facturi în baza contractelor;
  • Evidența discount-urilor, promoțiilor și ofertelor aferente fiecărui client;
  • Evidența contabilă a magazinelor - amănunt (inventarierea, introducerea pozițiilor noi, prețuri, etc.);
  • Administrarea și evidența conturilor debitoare;
  • Înregistrarea documentelor contabile în sistemul intern de evidență contabilă al companiei.

Calități:
Capacitatea de a îndeplini sarcinile la timp, precizie, punctualitate, capacitate de analiză și control, responsabilitate.

Compania noastră vă oferă:

  • Salariu motivant;
  • Pachet social deplin;
  • Instruire gratuită dacă sunt cunoștințe de bază în 1C.

Dacă dorești să faci parte din echipa noastră, timite-ne CV cu fotografie la adresa contabil natalia.sofron@consalcom.md cu indicația funcției pentru care optați.

Doar persoanele selectate vor fi contactate.

Alte anunțuri publicate de această companie