Electrician

Port Mall

9 Septembrie 2024

Port Mall, cel mai mare mall din țară, angajează:

Electrician

Oferim:

  • Experiență într-o companie modernă.
  • Pachet social complet.
  • Salariu competitiv (stabil și achitat la timp).
  • Loc de muncă confortabil.

Cerințe:

  • Studii medii de specialitate.
  • Certificat de atestare în domeniu.
  • Experiență în domeniu minimum 1 an.
  • Responsabil, nivel înalt de capacitate de lucru.

Responsabilitățile de bază:

  • Conectarea obiectelor noi la rețeaua electrică.
  • Monitorizarea și asigurarea funcționării neîntrerupte și corecte a echipamentelor electrice.
  • Să cunoască metodele de de protecție contra electrutării și metodele de acordare a primului ajutor;
  • Introducerea datelor electrice în baza de date;
  • Prelucrarea actelor/documentelor ce țin de rețelele și echipamentele electrice;
  • Intreținerea, deservirea, monitorizarea echipamentelor și a rețelelor electrice;

Locație job:mun. Chișinău, str. M. Sadoveanu 42/6

Candidaţii interesaţi sunt rugaţi să expedieze CV-ul la adresa de e-mail: hr@portmall.md
Informații suplimentare la tel.: 061 033 522.

e-mail: hr@portmall.md
tel.: 061 033 522

Alte anunțuri publicate de această companie