Hamal (грузчик)

Atico Plus SRL

11 Septembrie 2024

Atico Plus SRL angajează:

Despre companie:

Profil de activitate economica: import si vanzare materiale de construcții, comerț.
Program de lucru: Luni-Vineri: 08.30-17.30, Sâmbătă: 09.00-13.00.

Beneficii oferite:

  • Contract de munca cu salariu anual de 150.000-00 (una sută cincizeci mii lei, 00 bani);
  • Premii financiare anual 5, 10 sau pana la 20 mii de lei (în sfârșitul anului);
  • Posibilitate de învață de a conduce un stivuitor din partea companiei;
  • Angajare oficială conform CM Republica Moldova;
  • Pachet social integral (asigurari + medicina);
  • Prânz gratuit din partea companiei;
  • Abonament transport public;
  • Abonament telefon + internet din partea companiei;
  • Asigurare cu uniformă (imbracaminte si incaltaminte vara + iarna);
  • Lucru într-o echipă prietenoasă fără obiceiuri rele.

Responsabilități principale:

  • Executarea strictă a comenzilor de la managerul depozitului.
  • Încărcarea și descărcarea mărfurilor la depozit.
  • Organizarea depozitului (gruparea articolelor, asigurarea curățeniei, ordinei).
  • Respectarea programului de lucru.
  • Efectuarea altor sarcini pentru a asigura buna funcționare a depozitului.

Cerințe:

  • Strict fără obiceiuri dăunătoare: cum ar fi fumatul, substante psihotoxice, alcool si altele;
  • O atitudine responsabilă și organizată față de muncă;
  • Responsabilitate, punctualitate, seriozitate, dorință de a lucra;
  • Suficientă forță fizică pentru ridicare și transportare greutăți;
  • Spirit de acuratețe, demn de încredere, atitudinea respectuoasă faţă de lucru.

NB:

Rugăm solicitanților să trimită un CV detaliat la adresa: atico.oficiu@gmail.com cu o notă în subiectul „Hamal”.

Toate CV-urile primite vor fi procesate. Candidații care se potrivesc pentru post vor fi invitați la un interviu personal.

E-mail: atico.oficiu@gmail.com
Telefon: +37379378787

Alte anunțuri publicate de această companie