Inginer - Tehnolog

ROCMAN

16 Septembrie 2024

ROCMAN angajează:

Fabrica de Producere a Uleiurilor Esențiale din raionul Sîngerei este în căutarea unui Inginer - Tehnolog experimentat.

În calitate de Inginer-Tehnolog vei fi responsabil/ă de supravegherea și optimizarea procesului de producție, asigurarea calității produselor și elaborarea documentației tehnologice.

Atribuțiile funcției includ:

  • Menținerea întregului proces tehnologic în producere.
  • Elaborarea documentației tehnologice (specificații, desene tehnice, scheme etc).
  • Organizarea proceselor și coordonarea fazelor de producție.
  • Pregătirea producției pe baza planificării făcute de conducere.
  • Supravegherea și monitorizarea proceselor de producție a uleiurilor esențiale.
  • Colaborarea cu echipa de producție pentru a asigura respectarea standardelor de calitate.
  • Realizarea analizelor și testelor de laborator.
  • Menținerea documentației tehnice și rapoartelor de producție.

Pentru a realiza cu succes atribuțiile este necesar:

  • Studii superioare sau medii tehnice.
  • Experiența într-un rol similar.
  • Competențe profesionale înalte.
  • Cunoașterea limbii române și ruse; cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj.
  • Responsabilitate pentru calitate și rezultate.
  • Abilități analitice și de rezolvare a problemelor.
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient.

Condiții de muncă:

  • Regim de muncă: 08:00-17:00, luni-vineri.
  • Masă de prânz și transport.
  • Angajare oficială și pachet social complet.
  • Salariu de la 15.000 lei.

Beneficii:

  • Salariu competitiv și pachet de beneficii.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și traininguri continue.
  • Condiții moderne de muncă.
  • Mediu de lucru dinamic și prietenos.
  • Posibilitatea de a contribui la dezvoltarea unor produse naturale de înaltă calitate.

Te invităm să aplici trimițând CV-ul tău la adresa de email: hr@rocman.org.

Email: hr@rocman.org

Alte anunțuri publicate de această companie