Lucrător depozit

Biblion SRL

12 Septembrie 2024

Suntem în căutare de:

Cerințe față de candidat:

  • responsabilitate, spirit de echipă;
  • cunoașterea limbilor română și rusă;
  • cunoștințe de operare PC;
  • o bună stăpînire a suitei de programe de birou MS Office;
  • cunoașterea programului 1C (reprezintă un avantaj).

Responsabilități:

  • oferirea de ajutor la recepția mărfurilor livrate de furnizori, aranjarea mărfurilor în depozit;
  • studierea permanentă a stocului de mărfuri gestionat;
  • colectarea, întocmirea și înregistrarea preliminară a comenzilor;
  • manifestarea atenției maxime la toate etapele procesului de lucru.

Oferim angajare oficială în cîmpul muncii, pachet social și bonusuri de performanță.

Expediați CV-ul la adresa electronică: atisl@mail.ru / biblion1@mail.ru sau sunați la numărul de telefon: 0602 140 14; 0691 353 32; 022-43-40-14 (disponibil în intervalul orar 9.00-18.00, de luni pînă vineri).

E-mail: atisl@mail.ru / biblion1@mail.ru
Telefon: 0691 353 32 / 0602 140 14 / 022-43-40-14

Alte anunțuri publicate de această companie