Manager Control Calitate

Documente.md

9 Septembrie 2024

Angajăm:

Compania Documente.md este în căutarea unei colege/unui coleg pentru a suplini funcția de Manager Control Calitate.
Scopul final funcției - clienți mulțumiți care au o părere bună despre imaginea companiei și sunt gata să continue cooperarea.

Responsabilitățile postului:

  • efectuarea apelurilor telefonice catre clientii companiei carora le-a fost livrat serviciul si preluarea feedbacului priviror calitatii conlucrarii pe toate etapele cap-coadă,
  • suportul emoțional in cadrul discutiilor și reducerea situațiilor conflictogene între client-companie; cu scopul creșterii încrederii și a satisfacției clienților,
  • preluarea, monitorizarea si gestionarea recenziilor pe diferite platforme (google, yandex, facebook...)
  • monitorizarea calității proceselor interne cu inregistrarea rezultatelor in tabele si raportarea periodica,
  • conlucrarea cu Administratia companiei în crearea unui mediu favorabil pentru menținerea și dezvoltarea imaginei companiei.

Cerințe:

  • studii superioare ( în domeniul psihologiei constituie un avantaj);
  • experiență intr-o pozitie similara sa operator/operatoare CallCentru
  • cunoașterea limbii române si ruse la nivel de comunicare avansată;
  • aptitudini de operare PC si Internet; cunostinte temeinice in tabele Excel, CRM
  • respectarea termenilor-limita și realizarea sarcinilor simultane;
  • empatie, încredere în sine, nivel ridicat de inteligență, capacitatea de a crea o atmosferă de confort emotional, concentrarea asupra clientului.

Ce oferim?

  • salariu decent și la timp;
  • oficiu modern amplasat în centrul or.Chișinău;
  • posibilități de dezvoltare a unei cariere într-o companie de succes.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, completeaza cererea pe linkul alaturat: https://mrqz.me/hrdocumenterabota si vei fi contactat imediat.

Vor fi contactate doar persoanele care corespund cerințelor.

Alte anunțuri publicate de această companie