Manager relații clienții

Adenosar

18 Septembrie 2024

Compania ADENOSAR specializată în transport auto international angajează:

Responsabilități:

  • Responsabil de comunicarea cu clienții în vederea achitarii in termeni stabiliti contractual;
  • Verificarea si calculul raporturilor conducătorilor auto pentru rutele efectuate;
  • Colaborează cu contabilitatea și alte departamente pentru urmărirea actelor de evidență fiscală primare;
  • Evidenta si planificarea surselor financiare
  • Conlucrarea cu banca, notar, cadastru, Primaria, ANTA, Inspectoratul Fiscal si alte institutii de Stat, in vederea obtinerii actelor permisive si a raportarii darilor de sama
  • Evidenta motorinei, ADBlue..... si planificarea livrarilor cu monitorizarea preturilor.
  • Conlucrarea sectia juridica cu pregatirea actelor primare pentru judecata
  • Monitorizarea dosarelor si restituirelor sumelor (conlucrarea cu executorii judecatoresti)
  • Alte sarcini puse de administrator

Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă, l. engleză v-a consitui un avantaj;
  • Nivel ridicat de responsabilitate și acuratețe, rezistență la stress;
  • Experiență de muncă în poziție similară va constitui un avantaj, dar nu este obligatorie;
  • Automobil propriu; - avantaj

Oferim:

  • Salariu atractiv și la timp;
  • Posibilitate de creștere;
  • Condiții favorabile de muncă într-un mediu stabil și plăcut;
  • Programul de muncă: 09,00 – 18,00, 5 zile/săpt;

Așteptăm CV-ul Dvs la adresa: eugenia19882@mail.ru
Pentru detalii apelați la numărul de telefon: 068888208

E-mail:  eugenia19882@mail.ru
Telefon: 068888208

Alte anunțuri publicate de această companie