Manageri vânzări (10 000-15 000 lei)

Excellent Clean

21 Septembrie 2024

Te invităm să faci parte din echipa noastră Excellent Clean!

Ești în căutarea unui Job?
Avem un post vacant special pentru TINE!

Responsabilitățile locului de muncă:

  • Vânzări directe prin telefon la clientii existenti;
  • Trimiterea mesaje si oferte catre clienti;
  • Prelucrarea clientilor existenti prin CRM;
  • Informarea despre noutăți și promoții;
  • Înregistrarea comenzilor, vânzarea produselor aferente;
  • Lucrul la calculator.

 Cerințe:

  • Vorbire fluentă în limba română;
  • Abilități de comunicare, atitudine pozitivă față de muncă;
  • Dorință de a te dezvolta în domeniul vânzărilor.

Condiții:

  • 100% salariu oficial;
  • Plată la timp a salariilor o dată pe lună pe card bancar;
  • Instruire gratuită și dezvoltarea continuă în domeniul vinzarilor;
  • Program de lucru flexibil (part-time 5 zile lucrătoare și 2 zile de odihnă, 8 ore);
  • Angajare oficială conform CM din Moldova;
  • Reduceri la bunurile companiei;
  • Pentru angajați Concursuri lunare și extrageri de premii în cadrul echipei;
  • Atmosferă plăcută și confortabilă;
  • Colegi prietenoși care vă vor oferi o stare de spirit bună în fiecare zi!
  • În cazul în care aveți experiență minim 1 an pe o poziție similară - vă garantăm salariu de 10000 lei din prima lună de activitate!
  1. Dacă te regăsești în acest job nu ezita și aplică acum cv-ul tău Excellentclean.md@gmail.com
  2. Sau ne puteți telefona la nr. 067100100 Alina NU UITA!
  3. Recomandă familiei și prietenilor!

Expediază CV-ul tău pe adresa de email: Excellentclean.md@gmail.com și fii pe fază :)
Contacte : 067 100 100 Alina
www.excellentclean.md

E-mail: Excellentclean.md@gmail.com
Web: www.excellentclean.md
Telefon: 067100100

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide