Marketolog reteaua de magazine Casa Curata

Vion Impex

14 Septembrie 2024

Daca vrei sa faci cariera in retail, esti dedicat, pasionat si doresti sa te implici intr-un proiect special, poti aplica pentru postul de:

Daca vrei sa faci cariera in retail, esti dedicat, pasionat si doresti sa te implici intr-un proiect special, poti aplica pentru postul de specialist marketing/marketolog!

Descrierea jobului/ Responsabiliti:
  • Prospectarea pietei si atragerea clientilor;
  • Promovarea si conceperea de planuri si strategii de marketing;
  • Participarea la conceperea mesajelor si realizarea materialelor de promovare a imaginii site-ului si companiei;
  • Redactarea si postarea online a materialelor publicitare; Monitorizarea si analiza pietei si a competitiei;
  • Sa supravegheze si sa analizeze preferintele clientilor;
  • Sa coopereze cu agentii de publicitate si agentii de analize de marketing folosind serviciile acestora.
Cerinte:
  • Studii superioare finalizate marketing;
  • Experienta in marketing minim 2 ani;
  • Initiativa, creativitate si dinamism, atitudine pozitiva si deschisa spre rezolvarea problemelor
  • Dorinta permanenta de autodepasire si de a ramâne conectat la noutatile din domeniul marketingului;
  • Abilitatea de a lucra atât individual cât si în echipa;
  • Capacitate foarte buna de analiza, concentrare pe cifre si pe masurarea succesului campaniilor sau a actiunilor initiate;
  • Capacitate de a elabora si implementa strategii;
  • Experienta de analiza, sinteza si redactare concisa a textelor publicitare in domeniul online si nu numai;
  • Abilitati de comunicare,creativitate si initiativa proprie;
  • Promptitudine si seriozitate.
Beneficii:
  • Pachet salarial motivant;
  • Salariu 10000 lei;
  • Conditii de lucru placute, colectiv tanar si dinamic.
Trimiteti CV pe adresa e-mail: hr@vionimpex.md sau sunați-ne la numarul: 078888660.

Indicaţi postul pentru care aplicati!!!

E-mail: hr@vionimpex.md
Теlefon: 078888660

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide