Masor / Массажист (f/m)

Niagara Club

20 Septembrie 2024

"NIAGARA FITNESS CLUB" SRL angajează:

Responsabilitati principale:
  • Efectuarea procedurilor în conformitate cu reglementările interne și standardele de calitate stabilite;
  • Monitorizarea constantă a conformității sălii de masaj cu cerințele sanitare și igienice și standardele stabilite;
  • Efectuarea procedurilor cu o atitudine pozitivă și prietenoasă.
  • Oferiți clienților confort maxim;
  • Învațați constant și oferiți noi metode de lucru.
Cerințe pentru candidat:
  • Educație: de specialitate, medicală;
  • Cel puțin 2 ani de experiență în muncă (este de preferat experiența în industria fitness);
  • Abilitatea de a comunica cu clienții, de a promova și de a vinde servicii.

Compania oferă:

  • Lucrați într-unul dintre cele mai de succes cluburi de fitness din țară;
  • Salarial atractiv;
  • Program de lucru în schimburi;
  • Angajare oficială; pachet social;
  • Posibilitatea de a vizita gratuit un club de fitness și un salon spa (conform programului de bonus), o reducere la mâncare în cafeneaua de fitness a clubului;
  • Oportunitate de dezvoltare profesională și participare activă la viața plină de evenimente de club, o echipă tânără ambițioasă și o atmosferă pozitivă.
Trimiteți CV-ul pe e-mail: office@niagara.md

Doar candidații selectați pe baza CV-urilor lor vor fi invitați la un interviu.

Основные обязанности:
  • Производить процедуры в соответствии с внутренними регламентами и установленными стандартами качества;
  • Осуществлять постоянный контроль соответствия массажного кабинета санитарно-гигиеническим требованиям и установленным стандартам;
  • Осуществлять процедуры с позитивным и доброжелательным настроем. Обеспечивать клиентам максимальный комфорт;
  • Постоянно обучаться и предлагать новые методики работы.
Требования к кандидату:
  • Образование: специальное, медицинское;
  • Опыт работы не менее 2 года (опыт работы в фитнес индустрии приветствуется);
  • Умение общаться с клиентам, продвижение и продажа услуг.
Вознаграждение и условия работы:
  • Работа в одном из самых успешных фитнес клубов страны;
  • Хороший уровень заработной платы;
  • Посменный график работы;
  • Официальное трудоустройство;
  • Социальный пакет;
  • Возможность бесплатно посещать фитнес клуб, СПА салон (согласно бонусной программе), скидка на питание в фитнес кафе клуба;
  • Возможность профессионального развития и активного участия в насыщенной событиями клубной жизни, амбициозный молодой коллектив и позитивная атмосфера.
Резюме высылайте на e-mail: office@niagara.md.

Только отобранные по резюме кандидаты будут приглашены на собеседование.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide