Merchandiser

Călărași Divin

20 Septembrie 2024

O mare companie de distribuție își extinde echipa și este în căutare de:

Cerințe:

  • studii superioare incomplete sau medii;
  • cunoașterea principiilor de organizare a activității comerciale;
  • înțelegerea specificului de desfășurare a activității de comerț cu amănuntul în condiții civilizate;
  • deținerea unui automobil personal este o prioritate;
  • capacitatea de a stabili relații durabile de comunicare cu clienții;
  • abilități de negociere, capacitatea de a găsi soluții de compromis în relațiile cu managerii puctelor de comerț și ai rețelelor.

Responsabilități:

  • controlul prezenței în sălile de comerț a întregului sortiment de produse, precum și controlul calității produselor;
  • expunerea produselor pe rafturi și asigurarea rotației lor.

Oferim:

  • salariu competitiv (salariu fix + premii lunare în funcție de performanțele obținute);
  • compensarea cheltuielilor de transport
  • oportunitatea de a fi încadrat într-o afacere sistemică ce se dezvoltă dinamic;
  • posibilitatea de a face parte dintr-o echipă de profesioniști;
  • angajare oficială în cîmpul muncii.

Expediați CV-ul sau datele personale cu numărul de telefon la adresa electronică: hr@divin.md.

E-mail: hr@divin.md

Alte anunțuri publicate de această companie