Operator de date | Contabil fara experienta

Treci Company SRL

19 Septembrie 2024

Angajăm:

Scurtă descriere a poziției vacante:

Compania Dinotte este în căutare de operatori de date / contabili fără experiență. Posturile disponibile sunt full-time și se adresează atât persoanelor fără experiență, cât și celor cu experiență entry-level (< 2>).

Cerințele față de candidat:

  • Să fie o persoană organizată și meticuloasă
  • Să aibă abilități de muncă în echipă
  • Să posedă cunoștințe de bază de contabilitate și/sau cunoștințe de operare calculator
  • Să aibă disponibilitatea de a învăța și de a-și dezvolta competențele în domeniul contabilității

Responsabilitățile candidatului:

  • Efectuarea operațiunilor de înregistrare a datelor în sistemul informatic
  • Prelucrarea, verificarea și păstrarea documentelor contabile
  • Colaborarea cu echipa pentru îndeplinirea sarcinilor zilnice și a proiectelor cu termen lung

Oferta companiei:

Compania Dinotte oferă un mediu de lucru profesionist și prietenos, posibilități de dezvoltare și creștere în cadrul companiei, salariu competitiv și condiții de muncă plăcute. De asemenea, oferim program de lucru flexibil și suport constant din partea echipei.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă încurajăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de email dinotte.hr@gmail.com. Asteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să te alături echipei noastre!

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide