Operator identificare piese auto

Intercars

20 Septembrie 2024

Angajăm:

Cerinţe față de post:

  • Studii medii finalizate;
  • Cunoștințe de operare programe de identificare piese auto;
  • Experiența într-un post similar constituie un avantaj;
  • Cunoștințele tehnice în domeniul pieselor auto pentru autoturisme/camioane va fi un avantaj;
  • Experiență în lucrul cu clienți persoane juridice;
  • Cunoștințe de operare a PC;
  • Emiterea și recepționarea facturilor;
  • Abilități excelente de comunicare, spirit de echipă, răbdare.

Responsabilități:

  • Identificarea pieselor de schimb și accesorii pentru autoturisme/camion în programe de specialitate;
  • Preluarea apelurilor telefonice șiprelucrarea cererilorde ofertă primite de la clienți.

Beneficii:

  • Salariu atractiv + primă lunară;
  • Reduceri la produsele companiei;
  • Oportunități reale de promovare;
  • Susținere din partea colegilor.
Oferim:
  • Angajare oficială în cîmpul muncii, pachet social deplin;
  • Un colectiv prietenos și motivat;
  • Program de muncă full-time.
Locaţia: mun. Chişinău, sectorul Ciocana, str. Transnistriei 3

Expediați cv-ul la adresa electronică: ovarzer@intercars.eu
sau apelați numerele de telefon:
+373 69 677 676 / +373 76 717 813

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide