Poștaș, satul Țipala raionaul Ialoveni

Poșta Moldovei

19 Septembrie 2024

Î.S. ”Poșta Moldovei” specializată în recepționarea, prelucrarea, transportarea și distribuirea trimiterilor, una dintre cele mai mari organizații de acest gen din țară, anunță spre ocupare postul de:

Responsabilități:

  • distribuirea trimiterilor poștale interne / internaționale, cu respectarea regulilor privind prestarea serviciilor poștale, procedurilor interne;
  • primirea trimiterilor poștale, edițiilor periodice, materialului publicitar, facturilor de plată etc., si distribuirea acestora destinatarilor;
  • asigurarea distribuirii pensiilor și alocațiilor sociale în conformitate cu reglementările în vigoare;
  • colectarea corespondenței din cutiile poștale de scrisori, conform graficului stabilit.
Cerințe:
  • să posede limba de stat și limba rusă;
  • studii medii;
  • experiența în domeniu constituie un avantaj.
Calități personale:
  • capacitate de organizare a activității;
  • capacitate de autoinstruire și îmbunătățire permanentă a performanțelor personale;
  • corectitudine, operativitate, onestitate și amabilitate;
  • obiectivitate, receptivitate, spirit de echipa (sincer, dispus la colaborare);
  • comportament decent; rezistență la efort și stres;
  • conduită morală și profesională desăvârșită.
Oferim:
  • Program de lucru stabil;
  • Oportunitate de angajare pe termen lung;
  • Posibilitate de dezvoltare personală;
  • Pachet social deplin;
  • Tichet de masă.
Persoanele interesate sunt invitate să transmită CV-ul pe adresa: vera.frecautan@posta.md, indicând funcția pentru care candidează.

La interviu vor fi invitați doar candidații selectați.

E-mail: vera.frecautan@posta.md
Telefon: 0-268-2-19-76,
079924501

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide