Recepționer mărfuri în Depozit or. Chișinău

Linella

20 Septembrie 2024

Reţeaua de magazine “Linella” anunţă post vacant la funcția:

Angajăm persoană la funcția de Recepționer marfă. Persoana angajată în această funcție va primi marfa de la furnizori în cadrul depozitului și va lucra cu actele care însoțesc marfa.

Oferim:

  • Salariu de la 12 000 + bonusuri;
  • Angajarea oficială din prima zi de muncă;
  • Concediu anual plătit 28 zile pe an;
  • Prânz gratuit;
  • Posibilitate de creștere profesională;
  • Instruire gratuită.

Responsabilități:

  • Înregistrarea mărfurilor primite, expedierea și gestiunea stocurilor de marfă;
  • Verificarea fizică a mărfurilor recepționate și expediate în conformitate cu documentele corespunzătoare;
  • Lucrul cu scanerul;
  • Menținerea ordinii și curățeniei la locul de muncă.

Cerințe:

  • Studii medii, superioare prezintă un avantaj;
  • Cunoașterea limbilor română și rusă;
  • Capacitate bună de organizare și gestionarea a sarcinilor, capabil să lucreze singur și în echipă.

Adresa: or. Chișinău

Toți candidații interesați de acest post vacant sunt rugați să transmită CV-ul pe job@linella.md
Urmărește locurile vacante pe canal telegram: https://t.me/ofertedelucru.

Așteptăm CV-ul tău pe job@linella.md
Aplică direct de pe site https://linella.md/ro/posturi_vacante
Telefon 078002222

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide