Recepţionist/ă (student/a cu fr redusă)

Aquaterra Kids

15 Septembrie 2024

Rețeaua de cluburi de fitness premium "Aquatterra" angajează:

Noi oferim:

  • pachet social complet;
  • program de lucru în ture: 7 ore pe zi;
  • perspective de dezvoltare profesională;
  • echipă prietenoasă.

Responsabilități:

  • Întâlnirea clienților;
  • Eliberarea/primirea cheilor din vestiare și seifuri;
  • Recepția și distribuirea apelurilor primite;
  • Asigurarea consultărilor necesare și a nivelului adecvat de servicii membrilor clubului;
  • Controlul conformității cardului de club prezentat și a identității membrului de club.

Cerințe:

  • Bună cunoaștere a limbilor rusă și română, engleza constituie un avantaj;
  • Se preferă experiența cu casa de marcat, dar nu este necesară;
  • Experiența într-un club de fitness va fi un mare plus, dar absența acestuia nu este critică;
  • Hărnicie, sociabilitate, sârguință, vorbire competentă, manifestarea atitudinii pozitive.

Așteptăm CV-ul tău la: x.spacova@aquaterra.md.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide