Șofer Livrare - Categorie B - s. Peresecina

FIND JOB MD

19 Septembrie 2024

La FIND JOB MD, ne dedicăm conectării profesioniștilor talentați cu oportunitățile de carieră perfecte. Misiunea noastră este de a facilita procesul de recrutare și de a crea parteneriate de lungă durată între companii și candidați.

Conacul Contesei, companie de producere produselor de patiserie și panificație, caută un șofer cu permis de conducere categoria B pentru a se alătura echipei din SATUL PERESECINA.

Responsabilități:

  • Livrarea produselor noastre proaspete și delicioase către clienți conform rutei stabilite.
  • Menținerea mașinii în stare bună de funcționare și efectuarea verificărilor periodice.
  • Respectarea regulilor de circulație și asigurarea siguranței în trafic.
  • Comunicarea eficientă cu echipa de vânzări și clienții pentru a asigura o experiență pozitivă.

Cerințe:

  • Permisul de conducere categoria B în vigoare.
  • Experiență anterioară în livrare sau poziție similară reprezintă un avantaj.
  • Abilități bune de comunicare și atenție la detalii.
  • Orientare către client și spirit de echipă.

Beneficii:

  • Salariu competitiv și bonusuri în funcție de performanțe.
  • Mediu de lucru plăcut și dinamic.
  • Oportunități de dezvoltare profesională în cadrul companiei.

Cum să aplici:
Trimite-ți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa de email findjobmd@mail.ru sau apelează la 060-800-700.

E-mail: findjobmd@mail.ru
Telefon: 060-800-700

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide