Сonsultant vânzări sala de vânzare CRAFTI str. Alba Iulia

Crafti

20 Septembrie 2024

Compania Crafti Business invită:

Angajăm vânzător-consultant talentat care se va alătura echipei noastre!

Dacă îți place să lucrezi cu oamenii, să ai grijă de clienți și să îți manifești abilitățile de vânzător, atunci această poziție poate fi potrivită pentru tine.

Căutăm o persoană ambițioasă și comunicabilă, care să ofere o experiență de cumpărare excelentă pentru clienți.

Responsabilități:

  • vânzarea mărfurilor;
  • deservirea cumpărătorilor cu utilizarea tehnicilor de vînzare stabilite;
  • aranjarea mărfurilor pe rafturi;
  • mentinerea ordinei in sala de vanzare.

Cerințe:

  • fluență în limbile română și rusă;
  • orientare către client și bune abilități de comunicare;
  • cunoștințe de operare PC (preferabil);
  • pasiunea pentru arta manuală constituie un avantaj;
  • experiență în domeniul vînzărilor de cel puțin 3 luni - jucării, mărfuri pentru copii, birotica, mărfuri pentru creativitate;
  • un nivel înalt de cultură generală.

Condiții de lucru:

  • salariu în mărime de la 9500 lei;
  • program de lucru în ture (9:00-20:00), 3 zile de lucru/2 zile de odihnă (sau 18-20 schimburi pe luna);
  • pachet social;
  • condiții de muncă excelente și un colectiv binevoitor.

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul la adresa electronică de mai jos sau să ne contacteze la numărul de telefon indicat.

Telefon: 061161550
Persoana de contact: Irina
E-mail: hr@crafti.md / crafti4job@gmail.com

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide