Specialist Managementul Calității

Orbico

20 Septembrie 2024

Compania "Orbico MA" SRL, companie leader în domeniul distribuţiei în Republica Moldova anunţă ofertă de angajare pentru poziţia de:

Compania ORBICO este în cătarea unui Specialist/ă în domeniul calității. Dacă dorești o carieră într-o companie internațională, aplică acum!

Vei beneficia de:

  • Angajare oficială din prima zi de muncă;
  • Salariu competitiv + bonus de performanță;
  • Tichete de masă;
  • Număr corporativ;
  • Transport gratuit (tur-retur);
  • Un mediu de lucru internațional și o atmosferă de lucru deschisă și prietenoasă, în care succesele sunt sărbătorite împreună.
  • O mulțime de oportunități de a lucra la proiecte și sarcini provocatoare.
  • Posibilități de dezvoltare personală și profesională.
  • Posibilitate de avansare în carieră;
  • Grafic de muncă (luni-vineri);
  • Sală de sport gratuită în incinta companiei.

Responsabilități:

  • Colectarea și gestionarea erorilor în procesele de lucru.
  • Administrarea și conducerea auditului intern al calității în departamentele și secțiile din cadrul companiei.
  • Implimentarea și dezvoltarea politicilor și procedurilor sistemului de management al calității al companiei.
  • Colaborarea cu furnizorii și clienții pentru asigurarea calității în procesele operaționale.
  • Planificarea și organizarea de quality trainings.
  • Certificarea produselor.

Ce așteptări avem:

  • Studii superioare în domeniul tehnic, în domeniul managementului calității sau ingineriei.
  • Cunoașterea standardelor și reglementărilor relevante în domeniul calității, experienta în implimentarea standartelor de calitate (ISO 9001) reprezintă un avantaj.
  • Experiență relevantă în domeniul gestionarii calității în logistică, distribuție, producere, depozitate și livrare minim 2 ani.
  • Abilități excelente de comunicare și coordonare pentru a lucra cu diferite departamente și echipe.
  • Abilități analitice, raportare și rezolvare a problemelor pentru a identifica și remedia neconformitățile.
  • Capacitatea de a lucra sub presiune și de a respecta termenele limită.
  • Cunoașterea limbii engleze (scris și vorbit).
  • Cunoștințe avansate în MS Office (Excel, Word, PPT).

Dacă ești interesat, trimite-ne CV-ul la: hr.moldova@orbico.com.

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide