Sudor electric și lăcătuș / Слесарь - Электросварщик

Customagic

20 Septembrie 2024

Ca urmare a reorganizării și introducerii unor noi metode de lucru, R&A Service angajează:

Noi oferim:

  • Salariu: 10.000 lei + bonus;
  • Pachet social complet;
  • Stabilitate;
  • Lucrul într-o echipă tânără și prietenoasă;
  • Loialitatea din partea companiei.

Cerințe:

  • Cunoștințe de geometrie;
  • Abilitatea de a utiliza intrumente speciale;
  • Abilități de sudare a metalelor feroase;
  • Preferabil studii tehnice medii;
  • Preferabil experiență de lucru într-un post similar;
  • Este de dorit abilitate în sudarea aluminiului și a oțelului inoxidabil cu sudură cu argon;
  • Calități personale, precum: Onestitate, acuratețe, responsabilitate, sârguință, lucrul orientat spre rezultat.

Responsabilități:

  • Fabricarea produselor metal conform schemelor;
  • Repararea produselor din metal;
  • Vopsirea produselor din metal.

Pentru informații apelați: 067304710 Tatiana

В связи с реорганизацией и внедрением новых методов работы Компания «R&A Service» приглашает на постоянную работу Слесарь- Электросварщик.

Предлагаем:

  • Заработную плату: 15000леев + бонус;
  • Полный социальный пакет;
  • Стабильность;
  • Работу в дружной и молодой команде.

Требования:

  • Знание геометрии;
  • Умение пользоваться срецинструментом;
  • Навыки в сварке черного металла;
  • Желательно среднетехническое образование;
  • Желательно опыт работы в аналогичной должности;
  • Желательно навыки в сварке алюминия и нержавейки аргоной сваркой;
  • Наличие таких личных качеств как: Честность, порядочность, ответственность, работа на результат, исполнительность.

Обязанности:

  • Изготовление металлоизделий согласно чертежам;
  • Ремонт металлоизделий;
  • Покраска металлоизделий.

Контактный номер для информации:
067304710 Tatiana

Telefon:
067304710

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide