Vânzător produse agricole

Vadalex-Agro

9 Septembrie 2024

Compania Vadalex-Agro angajează:

Responsabilități:

  • Vânzarea produselor agricole în magazin
  • Consilierea clienților cu privire la produsele disponibile, caracteristicile și utilizarea acestora
  • Procesarea și completarea comenzilor, inclusiv ambalarea și pregătirea pentru livrare
  • Menținerea unui mediu de lucru ordonat și curat, inclusiv aranjarea produselor pe rafturi și întreținerea vitrinelor
  • Gestionarea stocurilor și monitorizarea termenelor de valabilitate ale produselor
  • Efectuarea operațiunilor de casă și întocmirea rapoartelor de vânzări
  • Asigurarea unui serviciu excelent pentru clienți și rezolvarea problemelor sau reclamațiilor acestora
Cerințe:
  • Exprimarea fluentă în limbile română / rusă
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.
  • Studii superioare de specialitate
  • Experiență anterioară în vânzări, preferabil în domeniul produselor agricole va constitui un avantaj
  • Cunoștințe despre produsele agricole și piața acestora reprezintă un avantaj
  • Capacitatea de a învăța rapid și atenție la detalii.
  • Abilități de organizare și capacitatea de a lucra în echipă

Oferim:

  • Mediu de lucru profesionist într-o companie în continuă dezvoltare.
  • Salariu competitiv și pachet social asigurat
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.

Aplică pentru această funcție cu un CV la e-mailul: anna_perenna@mail.ru cu titlul scrisorii ”Vânzător produse agricole”.

E-mail: anna_perenna@mail.ru
Telefon: 068996799

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide