Vânzător produse alimentare-casier

Pegas

20 Septembrie 2024

Compania PEGAS SRL  angajează:

Daca ai abilități excelente de comunicare și îți place să lucrezi cu oamenii, te invităm să te alături echipei noastre!

Responsabilități:

  • Consultarea clienților în alegerea produselor din carne și salamuri;
  • Asigurarea prezentării și aranjării produselor din carne și a salamurilor în vitrine;
  • Manipularea și cântărirea corectă a produselor din carne;
  • Întreținerea curățeniei și igienei în zona de vânzare;
  • Gestionarea stocurilor și realizarea inventarului periodic;
  • Operarea casei de marcat și gestionarea plăților.

Cerințe:

  • Experiența anterioară în vânzarea produselor alimentare constituie un avantaj;
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții;
  • Cunoștințe despre produsele din carne și salamuri reprezintă un avantaj;
  • Atenție la detalii și respectarea normelor de igienă;
  • Capacitatea de a lucra într-un ritm alert și de a gestiona mai multe sarcini simultan;
  • Atitudine pozitivă și orientare către client;
  • Cunoașterea limbii română și rusă.

Oferim:

  • Loc de muncă în or. Chișinău în unul din 5 magazine ale companiei;
  • Grafic de lucru în schimburi conform programului de lucru al magazinului (3/3);
  • Prânz gratuit;
  • Uniformă de lucru;
  • Salariu de la 10 000 lei net + bonus de performanță;
  • Mediu de lucru dinamic.

Dacă ești interesat de acestă oportunitate, te rugăm să expediezi CV-ul tău la la adresa de mail hr@pegas.md cu specificarea funcției pentru care aplici sau să ne contactezi la numărul de telefon 060 003902.

Prin aplicarea la această poziție Vă dați acordul față de prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

E-mail: hr@pegas.md
Telefon: 060 003902

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide