Asistent/ă jurist/juristă

DiazChim

20 Сентября 2024

Angajăm:

Cerinţe:

  • Studii superioare juridice;
  • Experiență de muncă în domeniu min 2-3 ani;
  • Capacitate de comunicare, spirit de echipă, inițiativă proprie, flexibilitate și capacitate analitică.
  • Posedare automobil și permis de conducere categoria B.

Responsabilităţi:

  • Reprezentarea intereselor Companiei în instanțele de judecată;
  • Reprezentarea poziției și intereselor juridice în fața autorităților publice de stat şi private;
  • Participarea la elaborarea actelor normative ce ţin de activitatea companiei;
  • Elaborarea contractelor și anexelor aferente acestora, acorduri suplimentare, examinarea legală a contractelor;
  • Analiza şi perfectarea altor documnte juridice;
  • Consultarea în probleme ce ţin de aplicarea legislaţiei în vigoare.

Oferim:

  • Onorariu motivant;
  • Oportunitatea de conlucrare cu o echipă profesionistă în domeniul Juridic;
  • Posibilitatea de perfecţionare a cunoştinţelor, traininguri de dezvoltare;
  • Mediu de lucru modern, colectiv prietenos.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa de email: hr@diazchim.md.

Email: hr@diazchim.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть