Asistent Director Executiv

Star Kebab

20 Сентября 2024

Star Kebab este compania care îți oferă stabilitate și creștere profesională. Ne aflăm printre companiile care pun oamenii în centrul strategiei lor, oferindu-le cele mai bune condiții de dezvoltare!

Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă unită, puternică, calificată și cu scopuri comune, atunci aplică la poziția de:

Scopul postului: Asigurarea unei gestionări eficiente și productive a restaurantelor Star Kebab și menținerea standardelor de calitate.
Cerințe:

  • Experiență managerială în domeniul HORECA;
  • O bună înțelegere a proceselor de lucru din cadrul industriei HORECA;
  • Studii superioare finalizate;
  • Cunoașterea limbii române și ruse la nivel avansat;
  • Cunoștințe MS Office (Excel, Word);
  • Cunoașterea Bitrix24 (avantaj);
  • Abilități de prezentare, planificare, negociere și vânzări;
  • Competențe de organizare a timpului;
  • Abilități de conducere a unei echipe de lucru.

Responsabilități:

  • Gestionarea zilnică a operațiunilor restaurantelor;
  • Asigurarea respectării standardelor de calitate și igienă;
  • Monitorizarea performanței personalului și oferirea de feedback;
  • Gestionarea stocurilor și a aprovizionării;
  • Efectuarea rapoartelor periodice;
  • Reprezentarea companiei în fața autorităților;
  • Alte sarcini privind buna funcționare a restaurantelor.

Beneficii:

  • Salariu motivant + bonusuri;
  • Traininguri pentru dezvoltare personală și profesională;
  • Alimentație gratuită;
  • Lucru într-o echipă tânără, ambițioasă și profesionistă.

.Persoanele interesate sunt rugate sa expedieze CV-ul la adresa electronica hr@starkebab.md, cu indicarea poziției la care aplica.

E-mail: hr@starkebab.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть