Barista la str. Testemitanu

Coffee Varka

20 Сентября 2024

Deschidem mai multe cafenele noi și avem mare nevoie de:

Esti o persoana energica, creativa si cu spirit de initiativa?
Iti place sa comunici si sa cunosti oameni noi ,te asteptam in echipa noastra!

Descrierea jobului:

  • Vei prepara bauturi pe baza de cafea si produse complementar
  • Vei folosi casa de marcat in procesul de vanzare
  • Vei mentine curatenia la locul de munca

Cerinte:

  • Orientare catre client, atitudine pozitiva si proactiva
  • Abilitati de comunicare, persoana politicoasa si manierata
  • Cunoasterea lumbii române și ruse

Oferim:

  • pachet social integral;
  • salariu plătit săptămînal, fără înîtrzieri.

Program: 7:00-20.00 (2 zile lucrătoare / 2 zile de repaus).

Telefon:
079046486, 060420083, 060433374

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть