Chelner
Midnight Works

19 Сентября 2024

Chelner

Responsabilități:

  • Întâmpinarea oaspeților;
  • Preluarea comenzilor;
  • Servirea mâncărurilor și băuturilor cu grijă și atenție la detalii;
  • Încasarea corectă a notelor de plată.

Cerințe față de candidat:

  • Cunoașterea limbilor română și rusă la nivel de vorbire fluentă;
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții;
  • Atitudine pozitivă și entuziasm în tot ceea ce faci;
  • Responsabilitate și punctualitate în gestionarea sarcinilor zilnice.

Beneficii:

  • Două mese incluse pe zi;
  • Un mediu de lucru dinamic și prietenos;
  • Program de lucru: 09:00 - 23:00, 2/2. În weekend: 10:00 - 00:00.

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și vrei să ni te alături, așteptăm cu drag CV-ul tău la adresa hr@midnight.works.

De asemenea, ne poți contacta la numărul 0 (68) 707032 pentru mai multe detalii.
Te așteptăm cu nerăbdare în echipa noastră!

Website: https://www.meniu.digital/ru
Instagram: https://www.instagram.com/midnight.rooms/

hr@midnight.works
+373 69 666 650

Другие вакансии этой компании

Project Manager

Community Manager

Level Designer

Asistent Marketing

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть