Contabil/ă - Revizor

IVARO

9 Сентября 2024

IVARO angajează:

Suntem în căutarea unui coleg nou pentru a suplini funcţia de Contabil - Revizor.

Oferim:

  • Posibilitate de a lucra într-o companie performantă şi în continuă creştere.
  • Pachetul social deplin, salariu fără întîrzieri.
  • Pachet corporativ de telefonie mobilă.
  • Program de lucru full time( luni-vineri )

Cerintele noastre:

  • Studii superioare (economie sau contabilitate).
  • Experienta de minimum 1 an pe o pozitie similara.
  • Cunostinte temeinice a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point), softul 1C.
  • Abilităţi de sinteză şi prezentare a informaţiei.
  • Responsabilitate, onestitate, obligativitate, dinamism şi imparţialitate.
  • Lipsa antecedentelor penale Implicare si orientare catre rezultat.
  • Foarte bune abilitati de gestionare a resurselor, a timpului, a planificarii actiunilor, a organizarii si a raportarii.

Responsabilitatile tale:

  • Efectuează inventarierea utilajelor şi altor bunuri, aflate în gestiunea întreprinderii.
  • Efectuează controale complexe privind respectarea achitărilor de către clienții întreprinderii.
  • Prezentarea rezultatelor controalelor efectuate sub forma de rapoarte si analize.

Dacă te-ai regăsit în cele descrise mai sus, expediază-ne CV-ul cu specificarea funcției pentru care aplici: ivaro@yandex.com.

E-mail: ivaro@yandex.com
Telefon: 069077760

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть