Contabil integrator 1C

RTI

19 Сентября 2024

Grupul de companii RTI este unul dintre principalii furnizori de echipamente complexe comerciale de un înalt nivel tehnologic pentru automatizarea întreprinderilor de pe piaţa Moldovei.

Cerințe necesare pentru candidați:

  • Studii superioare sau medii în domeniul economic;
  • Cunoașterea limbii ruse și a limbii române;
  • Experiență în contabilitate;
  • Experiență în implementarea și configurarea soluțiilor software 1C;
  • Cunoștințe aprofundate despre procesele de afaceri și modalitățile de optimizare a acestora prin intermediul soluțiilor 1C;
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții;
  • Capacitatea de a colabora eficient în echipă și de a interacționa cu diverse departamente;
  • Motivație pentru dezvoltare continuă și pentru obținerea unui impact maxim în activitate.

Responsabilități principale:

  • Analiză și înțelegere a nevoilor clienților: Colaborarea cu clienții pentru identificarea și analiza nevoilor lor specifice, asigurându-se că soluțiile implementate sunt conforme cu obiectivele lor de afaceri.
  • Implementare și configurare: Organizarea procesului de implementare a soluțiilor software 1C, configurarea sistemelor pentru a satisface cerințele specifice ale clienților și asigurarea funcționării lor eficiente.
  • Formare și suport tehnic: Furnizarea de formare și suport tehnic utilizatorilor finali, asigurându-se că aceștia sunt familiarizați cu funcționalitățile sistemelor implementate și pot utiliza eficient soluțiile 1C.
  • Optimizare și îmbunătățire continuă: Identificarea oportunităților de optimizare și dezvoltare a proceselor de afaceri cu ajutorul soluțiilor 1C, colaborând cu clienții pentru implementarea îmbunătățirilor necesare.
  • Colaborare cu echipa internă: Colaborarea strânsă cu alte departamente interne pentru a asigura integrarea soluțiilor 1C în mediul existent al clienților.

Condiții de muncă și plată:

  • Program de lucru: luni-vineri, între 9.00 și 18.00, pauză de masă - 1 oră;
  • Angajare oficială: posibilitatea de a fi angajat în cadrul companiei rezidente a parcului IT;
  • Salariu adecvat, cuantumul căruia va fi discutat individual cu candidatul selectat;
  • Oportunități de creștere și dezvoltare în companie.

Va rugăm să expediați CV-ul la adresa de e-mail: job@rti.md.
În CV obligatoriu indicați funcția, pentru care aplicați.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть