Contabil Tucano Coffee

Tucano Coffee

9 Сентября 2024

Suntem în căutare de:

Compania noastră este în căutarea unei persoane pentru suplinirea funcţiei vacante de contabil.

Descrierea locului de muncă şi responsabilităţile:

  • Introducerea exporturilor/importurilor de marfuri in 1C;
  • Introducerea facturilor de servicii prestate;
  • Introducerea deconturilor de avans;
  • Repartizarea petrolului, decontarea in 1C, evidenta foilor de parcurs;
  • Intocmirea si verificarea registrului de livrari/procurari;
  • Administrarea debitorilor, intocmirea actelor de verificare si a raportului pe datorii expirate;
  • Efectuarea inventarierii periodice si verificarea rezultatelor obtinute;
  • Executarea altor sarcini de serviciu ale superiorului direct.
  • Introducerea extraselor bancare in 1C, efectuarea transferurilor

Cerinţele pentru ocuparea postului:

  • studii superioare în domeniul economiei, contabilităţii;
  • experienţă în evidenţa serviciilor (deprinderi  în sectorul producerii va constitui un avantaj);
  • utilizator avansat PC (1C, Microsoft Office, Internet);
  • cunoaşterea limbilor - română şi rusă;
  • cunoaşterea evidenţei şi procedurilor de întocmire a documentelor primare;
  • abilitatea de a lucra cu un volum mare de informaţie.

Calităţi şi trăsături de personalitate:

  • comunicabil şi prietenos;
  • grad înalt de responsabilitate şi orientare spre rezultat;
  • autodisciplină,  iniţiativă,  diplomaţie, onestitate, flexibilitate;
  • temperat în situaţii de conflict şi de criză.

Caracteristica mediului de lucru:

  • oportunitate de angajare pe termen lung;
  • posibilitatea de dezvoltare profesională şi personală;
  • pachet competitiv de remunerare şi beneficii.

Persoanele interesate sunt rugate  să transmită CV-urile, la adresa de e-mail n.babin@uniresto.md cu menţionarea postului vacant.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть