Contabil(ă)

Farmacia Familiei

20 Сентября 2024

Suntem rețeaua de farmacii „Farmacia Familiei” SRL, prezentă atât în Chișinău cât și pe întreg teritoriul Moldovei. Ne mândrim cu o dezvoltare dinamică și suntem în căutarea unor persoane orientate spre succes pentru a se alătura echipei noastre.
La Farmacia Familiei, punem accent pe profesionalism, dedicare și grijă față de clienți. Ne dorim să avem alături colegi care împărtășesc aceste valori și care sunt gata să facă diferența în furnizarea serviciilor de calitate.
Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră și așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

Contabil(ă)

Profil Canditat:

  • Studii superioare economice in domeniul contabilitatii
  • Experienţă în domeniul contabilitatii
  • Cunoştinţe temeinice de operare PC (1C, Excel)
  • Abilitatea de a căuta sinestătător informațiile necesare
  • Abilitatea de a lucra rapid într-un flux intens de informații
  • Grad înalt de responsabilitate și confidențialitate

Responsabilități:

  • Să asigure înregistrarea cronologică și sistematică, prelucrarea și păstrarea informațiilor cu privire la tranzacțiile contabile aferente sectorului
  • Prelucrarea documentelor primare
  • Cunoastrerea evidentei operatiunilor de casă și bancă
  • Efectuarea actelor de verificare cu agenții economici
  • Intocmirea unor rapoarte periodice interne
  • Alte sarcini specificate de contabil-sef

Noi oferim:

  • Un mediu de lucru plăcut și dinamic
  • Salariu motivant
  • Pachet social
  • Grafic de lucru: Ln-Vn 8:30 – 17:30

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть