Creator de Conținut

Moldtelecom

21 Сентября 2024

Anunțăm următorul post vacant:

Misiune Job:
Abilități excelente de comunicare și o înțelegere profundă a platformelor de social media. Scopul principal este de a crea conținut captivant și relevant care să atragă și să angajeze publicul nostru.

Atribuții de funcție:
  • Crearea și publicarea de conținut original, creativ și de înaltă calitate pentru diverse platforme de social media (Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn, TikTok, etc.).
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de conținut pentru a crește vizibilitatea și angajamentul brandului Moldtelecom.
  • Monitorizarea și analiza performanței postărilor, utilizând date și feedback pentru a îmbunătăți strategia de conținut.
  • Colaborarea cu echipa de marketing și alte departamente pentru a alinia conținutul cu obiectivele de afaceri și campaniile de marketing.
  • Răspunsul prompt la comentariile și mesajele utilizatorilor, menținând o comunicare activă și pozitivă cu publicul.
  • A fi la curent cu tendințele și cele mai bune practici din industria de telecomunicații și social media.
Cerințe față de candidat:
  • Experiență dovedită în crearea de conținut pentru social media, preferabil pentru branduri mari sau companii de telecomunicații.
  • Cunoașterea limba română, rusă și engleza - nivel mediu/avansat.
  • Cunoașterea instrumentelor de editare foto și video (de exemplu, Adobe Creative Suite) reprezintă un avantaj.
  • Creativitate și capacitatea de a genera idei noi și inovatoare pentru conținut.
  • Capacitatea de a lucra independent și de a gestiona mai multe proiecte simultan.
  • Cunoștințe solide despre platformele de social media și algoritmii acestora.
  • Abilități de analiză și interpretare a datelor pentru a evalua eficiența conținutului și a îmbunătăți strategiile viitoare.
  • Abilități excelente de comunicare și colaborare în echipă.
Ce oferim:
  • Oportunitatea de a lucra pentru un brand lider în industria de telecomunicații din Moldova.
  • Mediu de lucru dinamic și creativ.
  • Pachet salarial competitiv și beneficii atractive.
  • Posibilități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
Dacă te-ai regăsit în descrierea de mai sus, expediază CV-ul la adresa cariera@moldtelecom.md, iar noi te vom contacta.

Te așteptăm în echipă noastră!

E-mail: cariera@moldtelecom.md
Telefon: 022 570 175

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть