Digital Marketing Manager | 20.000-30.000 MDL
Mantis

20 Сентября 2024

Grupul Iute este unul dintre cei mai buni angajatori din anul 2023. La moment, compania caută un Manager dinamic și iute de Marketing Digitalpentru a conduce strategia digitală și a îmbunătăți prezența în online.

Mai multe detalii despre companie le puteți găsi aici: https://iutecredit.md/

Responsabilități:
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor de marketing digital
  • Analiza metricile de performanță și oferirea insight-urilor
  • Raportarea rezultatelor către bord
  • Colaborarea cu echipele interne pentru eforturi de marketing coezive
Cerințe:
  • Studii în marketing sau domeniu similar
  • Experiență de minim 1 an în marketing digital, preferabil în domeniul serviciilor financiare
  • Competențe solide în marketing-ul digital (Google Analytics, Google Ads etc.)
  • Cunoștințe ale limbii engleze(B1)
  • Abilități puternice de analiză și comunicare
  • Dinamic, flexibil și creativ
  • Orientat spre rezultat și creștere profesională
Beneficii:
  • Salariu începe de la 20.000-30.000 în dependență de experiența profesională
  • 1 zi în săptămână remote
  • Tichete de masă
  • Cursuri achitate 50% pentru studierea limbii engleze
  • Asigurare medicală facultativă
  • 1 dată în an se merge în excursie în afara țării în locații unice
  • Teambuilding-uri alături de o echipă tânără
Dacă considerați că sunteți potrivit pentru această poziție, vă rugăm să expediați CV-ul partenerului nostru de recrutare hr@mantis.md și vă vom contacta în cel mai scurt timp!

E-mail: hr@mantis.md

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть