Femeie de serviciu | Îngrijitor de încăperi

Vadalex-Agro

9 Сентября 2024

Compania Vadalex-Agro angajează:

Responsabilități:

  • Menținerea curățeniei și ordinii în magazin
  • Curățarea și dezinfectarea suprafețelor, podelelor și echipamentelor din magazin
  • Golirea coșurilor de gunoi și asigurarea îndepărtării adecvate a deșeurilor
  • Îngrijirea și întreținerea spațiilor de depozitare și a zonelor de lucru
  • Asigurarea unui mediu curat și plăcut pentru clienți și angajați
  • Respectarea normelor de igienă și siguranță la locul de muncă

Cerințe:

  • Atenție la detalii și capacitatea de a lucra eficient
  • Abilități de organizare și gestionare a timpului
  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a urma instrucțiunile

Oferim:

  • Mediu de lucru profesionist într-o companie în continuă dezvoltare
  • Salariu competitiv și pachet social asigurat

Dacă dorești mai multe detalii sună la 068068314 sau expediază-ne CV cu poză şi indicarea postului pentru care aplicaţi la adresa: vadalex.agro@gmail.com.

Telefon: 068068314
E-mail: vadalex.agro@gmail.com

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть