HR Specialist

SBC-HR

20 Сентября 2024

Clientul nostru – producător de acoperișuri.

Compania oferă:

  • Salariu: de la 18 000 MDL
  • Grafic de lucru: luni – vineri, de la 09:00 până la 18:00
  • Oficiul companiei – strada Uzinelor
  • Posibilități de instruire profesională
  • Posibilități de creștere  personală și profesională

Responsabilități:

  • Gestionarea procesului de recrutare și selecție a noilor angajați, asigurându-se că aceștia sunt potriviți pentru posturile disponibile
  • Organizarea și coordonarea procesului de integrare a noilor angajați, asigurându-se că aceștia înțeleg politicile și procedurile companiei.
  • Identificarea și coordonarea nevoilor de formare și dezvoltare ale angajaților, organizând sesiuni de training și monitorizând progresul acestora
  • Administrarea personalului, inclusiv menținerea evidenței angajaților, gestionarea pontajelor și a concediilor, și asigurarea conformității cu legislația muncii
  • Implementarea și monitorizarea sistemelor de evaluare a performanței, oferind feedback și dezvoltând planuri de îmbunătățire a performanței.
  • Facilitarea comunicării interne între management și angajați și organizarea evenimentelor interne pentru a menține un mediu de lucru pozitiv.

Cerințele companiei:

  • Experiență de lucru într-o poziția similar de la 3 ani
  • Cunoștințe și experiență practică în utilizarea limbilor: română și rusă
  • Studii superioare
  • Cunoștințe a legislației muncii
  • Nivel avansat de utilizare Word, Excel, PowerPoint

Vă rugăm, să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

Aplică acum: http://sbc-hr.vacancy.tilda.ws/hr_specialist
Telefon: +373 68695904

E-mail: job@sbc-hr.md
Тelefon: +373 68695904

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть