Inginer Mecanic - Tehnică Agricolă

Bioprotect

18 Сентября 2024

Compania FPC Bioprotect angajează:

Responsabilități:

  • Organizarea și coordonarea echipei de service
  • Diagnosticare electrică și electronică
  • Mentenanță și service pentru utilaje și tehnică agricolă
  • Recepția utilajelor, punerea în funcțiune și instruirea operatorilor clienților
  • Asamblarea și dezasamblarea componentelor utilajelor

Cerințe:

  • Studii superioare în inginerie mecanică
  • Experiența de muncă constituie un avantaj
  • Cunoștințe de operare PC
  • Permis de conducere categoria B
  • Gândire flexibilă și orientare spre rezultat

Oferim:

  • Atmosferă de lucru pozitivă într-un oficiu modern, nou și confortabil;
  • Pachet salarial motivant, achitat la timp;
  • Facilități și sporuri salariale;
  • Alimentare cu mese calde în oficiu și transport asigurat.

Persoanele interesate sunt rugate să trimită CV la următoarele adrese de e-mail: crijanovschi@bioprotect.md, ion.panfilii@bioprotect.md.

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть