Lacatus reparator sistemelor de incalzire | Слесарь по ремонту отопительной техники

Interclimat Lux

19 Сентября 2024

Responsabilitati:

  • Instalarea, repararea, intretinere, deservirea post-garrantie sistemelor de incalzire

Cerinte:

  • Experienta pe o pozitie similara
  • Cunostinte in domeniul de reparatie a utilajului
  • Perseverenta la locul de munca
  • Seriozitate, punctualitate, capacitatea de a lucra in echipa

Beneficii:

  • Salariu atractiv si adecvat, conform volumului de munca, care se negociaza in dependenta de aptitudine, profesionalism si stagiul candidatului
  • Perspectiva de avansare in cariera
  • Loc de munca dotat
  • Pachet social, salariu stabil și plătit la timp
  • Program de munca 9.00-18.00

Candidatii interesati va rugam sa telefonati 078 04 34 04.

Обязанности:

  • Установка, ремонт, гарантийное и пост гарантийное обслуживание, устранение неполадок и ошибок теплового оборудования

Требования:

  • Опыт работы в аналогичной должности
  • Знания в области ремонта техники
  • Пунктуальность, ответственность, нацеленность на результат
  • Умение работать в команде

Гарантируем:

  • Конкурентная заработная плата
  • Официальное трудоустройство
  • Перспектива карьерного роста
  • оборудованное рабочее место
  • Режим работы 9.00-18.00

Заинтересованных кандидатов просим звонить по номеру 078 04 34 04.

078 04 34 04

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо