Maistru de Șantier în Construcții

B&B LiderCompany

10 Сентября 2024

B&B LiderCompany angajeaza:

Descrierea companiei:
Suntem o companie de construcții recunoscută pentru calitatea proiectelor noastre și profesionalismul echipei. Ne extindem și căutăm un Maistru de Șantier care să se alăture echipei noastre pentru a gestiona și coordona proiecte diverse de construcții.

Responsabilități:

  • Coordonarea activităților zilnice pe șantier și supravegherea echipelor de muncitori;
  • Monitorizarea calității lucrărilor și asigurarea conformității cu proiectul tehnic;
  • Asigurarea respectării termenelor limită și a standardelor de siguranță;
  • Menținerea unei comunicări eficiente cu inginerii de proiect, arhitecții și managerii;
  • Verificarea și gestionarea materialelor necesare pe șantier;
  • Gestionarea echipamentelor și a resurselor pentru o bună desfășurare a lucrărilor;
  • Raportarea progresului lucrărilor și a eventualelor probleme către superiori.

Cerințe:

  • Experiență minimă de 3 ani pe o poziție similară în domeniul construcțiilor;
  • Cunoștințe solide de citire și interpretare a planurilor tehnice;
  • Capacitate de a gestiona echipe și de a rezolva problemele apărute pe șantier;
  • Cunoștințe despre standardele și reglementările în construcții;
  • Abilități de organizare și planificare;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Capacitate de a lucra sub presiune și de a respecta termenele limită.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv și bonusuri în funcție de performanță;
  • Oportunități de dezvoltare profesională;
  • Mediu de lucru dinamic, cu proiecte variate;
  • Posibilitatea de a lucra în cadrul unei echipe profesioniste și motivante.

Salariu de la 15.000 lei

Cum să aplici:

Dacă sunteți un profesionist pasionat, cu abilități în coordonarea și supervizarea lucrărilor de construcție, vă invităm să aplicați pentru această poziție. Trimiteți CV-ul la adresa de email hr.bblidercompany@gmail.com.
Sau ne puteti telefona la numarul: 060999667.

Suntem nerăbdători să vă cunoaștem și să vă urmărim succesul în cadrul echipei noastre!

Telefon: 060999667
E-mail: hr.bblidercompany@gmail.com

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть