Manager achiziții si logistică

Kameleon

20 Сентября 2024

KAMELEON oferă locuri de munca!

Echipa noastra se mareste si cautam colegi faini pentru postul de:

Căutăm un Manager achiziții si logistică dedicat, organizat și responsabil pentru a se alătura echipei noastre.

Responsabilități principale:
  • Gestionarea și optimizarea fluxului de materiale și produse finite.
  • Coordonarea activităților de transport și depozitare.
  • Asigurarea stocurilor necesare pentru producție și livrări.
  • Colaborarea cu furnizorii și transportatorii pentru a asigura livrarea la timp a materialelor.
  • Monitorizarea și gestionarea inventarului.
Cerințe:
  • Experiență în logistică, preferabil în domeniul producției.
  • Cunoștințe de operare PC.
  • Abilități de planificare și organizare.
Oferim:
  • Pachet salarial competitiv.
  • Posibilități de dezvoltare profesională.
  • Un mediu de lucru dinamic și stabil.
Dacă ești interesat să faci parte dintr-o echipă profesionistă și dedicată, trimite-ți CV-ul la adresa de e-mail hrkameleon@gmail.com sau apelați la nr de contact 076070096.

E-mail: hrkameleon@gmail.com
Telefon: 076070096

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть