Manager de oficiu

NANU MARKET SRL

20 Сентября 2024

Căutăm un Manager dinamic și motivat pentru echipa noastră!

Vei avea ocazia să colaborezi direct cu clienții și să analizezi datele de vânzări pentru a identifica oportunități de creștere. Dacă ești pasionat de lucru cu tabelele și analiza datelor, te invităm să aplici și să te alături echipei noastre!

Cerinţe:

  • Experienţa de muncă pe un post similar de la 1 an;
  • Cunoştinţe de operare PC - nivel avansat;
  • Cunoştinţe de limba rusă şi limba română  - la nivel conversaţional;
  • Cunoştinţe de utilizare a Pachetului Microsoft Office (Word, Excel) - nivel avansat.

Responsabilităţi:

  • Formarea vizuala a ofertelor promoționale, lichidare, individuale la cerere;
  • Actualizarea saptamanala a price-listului pentru echipa de vanzari;
  • Depistarea erori, lipsa de date in price (articol, brand, denumire, grupe) si corectarea acestora;
  • Studiu comercial la cererea superiorului pe o anumită grupă de marfa, prin intermediul managerilor regionali;
  • Actualizarea zilnică a rezultatelor pe vanzari a managerilor regionali;
  • Analiza produselor fără mişcare, formarea listelor după criteriile prestabilite.

Beneficii:

  • Salariu motivant şi alte bonusuri de performanţă;
  • Programul de lucru: 08:00 - 18:00, de Luni până Vineri;
  • Angajare oficială şi pachet social deplin;
  • Tichete de masă;
  • Reduceri la brandurile companiei;
  • Locul de muncă se află pe: str. Constructorilor 1, sec. Rîșcani.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă: angajare@nanu.md sau să ne contacteze la următoarul număr de telefon: +37362193193.

Compania își rezervă dreptul de a contacta pentru interviu doar persoanele selectate.

E-mail: angajare@nanu.md
+373 62 193 193

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть