Manager marketing

Horus

15 Сентября 2024

Horus SRL angajează

Cerinte:

  • Cunoștințe în domeniul de marketing și al promovărilor online/offline.
  • Cunoștințe în elaborarea machetelor (Photoshop, Ilustrator, CorelDraw, Adobe Primere PRO (video), PowerPoint, Word, Excel).
  • Gândire analitică, creativitate și perseverență.
  • Abilitati de a scrie texte (pe diverse teme/produse).
  • Responsabilitate, corectitudine și seriozitate.
  • Cunoașterea limbilor: română, rusă.
  • Dorința de a activa și a vă dezvolta într-o companie cu dinamică pozitivă.
Responsabilități:
  • Dezvoltarea unei strategii de marketing digital (planificarea bugetului pentru digital).
  • Promovarea în social media, prin diferite postări (Facebook ADS, Google ADS).
  • Yandex Metrica.
  • Raportare lunara.
  • Generarea de lead-uri noi si urmarirea acestuia.
  • Google Analytics.
  • Gestionare site (adaugare produse, informatie, JIVO chat).
Compania oferă:
  • Salariu atractiv și motivant.
  • Condiții decente de lucru.
  • Întreg pachet social.
  • Telefon de serviciu cu minute incluse.
  • Transport de serviciu.
  • Activitate Full Time.
  • Posibilitate de creștere și dezvoltare în carieră.
Așteptăm CV-ul, cu indicarea postului, la adresa electronică: resurse@horus.md; recrutare@horus.md.
Tel. de contact HR 022 401-329

E-mail: resurse@horus.md, recrutare@horus.md
022 401-329

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Marketing Manager

Mamico.md • Сегодня, Кишинев

Отправить CV

Manager Marketing

Lafarge Ciment (Moldova) S.A. • 11 Сентября 2024, Кишинев

Manager marketing | Event Manager

Gursk Medica • 12 Сентября 2024, Кишинев

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть