Manager resurse umane

Molsalvia

10 Сентября 2024

Molsalvia SRL este parte a grupului internațional de companii MANE SA (www.mane.com) cu o istorie de 150 ani, având ca valori onestitatea, integritatea și corectitudinea și activează în Moldova din anul 2015 în domeniul fabricării substanțelor utilizate în industria parfumeriei, cât și cultivării plantelor și cerealelor.

Angajăm în companie de producere și sector agro:

Profilul candidatului/candidatei:

  • studii superioare finisate: juridice, economice sau management resurse umane;
  • cunoașterea limbii române, ruse și engleze sau franceze;
  • cunoașterea 1C 8.3, nivel avansat Excel, Word;
  • cunoștințe avansate ale legislației muncii;
  • experiență în post similar minim 2-3 ani;
  • capacitatea de a gestiona și executa operativ multiple sarcini;
  • capacitate de organizare, planificare şi gestionare a timpului, atenție la detalii.

Sarcini, atribuții și obligațiuni:

  • întocmirea actelor interne legate de resurse umane (ordine, acorduri, regulamente, instrucțiuni, fișe de post, contracte de muncă, contracte și acte prestări servicii, etc.);
  • evidența și înregistrarea în softul contabil a tuturor informațiilor legate de personal (angajări, eliberări, concedii, grafice de muncă și tabele de pontaj, carduri bancare, modificări salariale etc.);
  • participarea în procesele de recrutare a personalului;
  • prezentarea informațiilor, rapoartelor, extraselor din legislația muncii către fondatori și auditori interni și externi;
  • asigurarea prezentării IRM-urilor, informațiilor necesare pentru rapoartele statistice referitor la resurse umane;
  • consultarea administrației și salariaților referitor la legislația salarizării și muncii;
  • colaborarea cu programatorii softului contabil 1 C pentru automatizarea proceselor de administrare de personal;
  • colaborarea cu SSM referitor la instruirea tuturor salariaților și elaborarea actelor necesare;
  • colaborarea cu echipa managerială pentru dezvoltarea și implementarea strategiilor de resurse umane și a celor mai bune practici în domeniu.

Locația: Chișinău, bd. Renașterii Naționale nr.2 (vizavi de Circ).
Program de muncă: 08.00-17.00.
Așteptăm CV-urile la e-mail hr.molsalvia@gmail.com cu indicarea așteptărilor salariale, iar pentru concretizări puteți apela la numărul de telefon 061230030.

Candidații selectați vor fi contactați telefonic.

Prin aplicarea la această poziție, Vă dați acordul față de prelucrarea datelor Dvs. cu caracter personal în cadrul procesului de recrutare.

E-mail: hr.molsalvia@gmail.com
Telefon: 061230030

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть