Manager Vânzări în hotel

BERD’S Design Hotel ***** lansează concurs pentru ocuparea funcției de:

BERDS Chisinau Mgallery Hotel Collection a întâmpinat clienții Booking.com începând 2015  Lanţ/brand hotelier: MGallery

Află mai multe despre noi:
Vezi site-ul companiei: https://berdshotel.com/ru

Echipa noastră se extinde!

  • Fii parte din echipa noastră! Suntem în proces de identificare a celui mai experimentat Manager Vânzări;
  • Experienta în domeniul HO RE CA constituie un avantaj.

CERINȚE:

  • Studii superioare (economice/turism/logistică/management);
  • Cunoaşterea avansată a limbilor română, rusă, engleză;
  • Experienţă de muncă minim 5 ani, într-o poziție similară;
  • Manifestare activă în teritoriu;
  • Experientă în domeniul vânzarea serviciilor hoteliere, restaurant, evenimente, beauty;
  • Excelente aptitudini de vânzare, negociere și relaționare cu clientii;
  • Cunoașterea softurilor de operare hoteliere, constituie un avantaj;
  • Abilități de organizare și de prioritizare a activităților;
  • Atitudine proactivă, entuziasm, dedicare;
  • Ținută profesională, prezență agreabilă;
  • Orientare către client.

RESPONSABILITĂȚI:

  • Promovarea serviciilor și produselor companiei;
  • Realizarea studiilor de piață și identificarea noilor oportunități de vânzare;
  • Identificarea ariei și canalelor de vânzări;
  • Organizarea evenimentelor planificate;
  • Gestionarea modului de realizare și utilizare a bazei de date referitoare la clienți.
OFERIM:
  • Curs teoretic și practic de inițiere în domeniu;
  • Salariu competitiv fix+ % din vânzîri
  • Pachet social complet;
  • Posibilitatea de creştere profesională.
Ți a plăcut oferta? Transmiteți CV- ul hr@berdshotel.com.

Telefon: + 373 610 855 44
hr@berdshotel.com

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть