Mecanic auto (tractoare și alte utilaje)

Danube Logistics

9 Сентября 2024

Întreprinderea cu capital străin "Danube Logistics" S.R.L., operatorul și proprietarul Portului Internațional Liber Giurgiulești, angajează:

IMPORTANT
Locul de muncă constituie - Portul International Liber Giurgiulești, situat în s. Giurgiulești, r-nul Cahul, Republica Moldova.

Compania oferă transport pe traseul Cahul-Giurgiulești-Cahul.

Descrierea postului:

  • Rolul constă în efectuarea lucrărilor de întreținere și reparare a utilajelor auto din parcul auto al companiei.

Responsabilități:

  • Verificarea stării tehnice a utilajelor auto;
  • Efectuează lucrările de întreținere a utilajelor auto;
  • Realizarea la timp și corectă a reparațiilor necesare;
  • Efectuează intervenții rapide de mecanica auto – atunci când este solicitat;
  • Rapoarte privind activitatea efectuata.

Cerințele postului:

  • Studii medii tehnice (profil mecanic auto);
  • Cunoștințe aprofundate de mecanică auto;
  • Experiență în domeniu pe o poziție similară, minim 3 ani;
  • Experiență în operațiuni de mecanică auto pe diferite mărci de utilaje auto;
  • Persoana organizată și pro-activă;
  • Persoană orientată spre rezolvarea problemelor;
  • Rezistență la situații de stres.

Oferta (bonusuri, beneficii):

  • Salariul competitiv, lunar garantat legal;
  • Prînz asigurat de companie;
  • Munca în ture de zi;
  • Posibilitatea de a lucra și a vă dezvolta în cadrul unei companii internaționale.
Persoanele interesate pot transmite CV-l la adresa: resurse.umane@danlog.md sau ne pot contacta la telefon: 078884030.

resurse.umane@danlog.md
Telefon: 078884030

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть