Muncitor auxiliar

Aridon

9 Сентября 2024

Suntem în căutare de:

Oferta noastră:

  • Salariu atractiv achitat la timp;
  • Tichete de masă în valoare de 70 lei/zi;
  • Condiţii favorabile de muncă şi un colectiv prietenos;
  • Program de muncă: Luni-Vineri, 08:30 – 17:30, o oră pauză.

Responsabilități:

  • Asigură curăţenia și amenajarea zilnică a spaţiilor verzi;
  • Încărcarea şi descărcarea mărfurilor;
  • Efectuează lucrări de manipulare a mobilierului şi altor bunuri, după caz;
  • Realizează alte sarcini specifice activităţii sale.

Cerinţe faţă de candidat:

  • Seriozitate, responsabilitate şi implicare;
  • Experiența pe un post similar constituie un avantaj.
  • Permis de conducere - un avantaj

Vom fi bucuroşi să te cunoaştem personal, dar până atunci expediază CV-ul la adresa de e-mail: hr@aridon.md cu titlul scrisorii ”Muncitor auxiliar”sau apelați la numărul de telefon: 068881810.

E-mail: hr@aridon.md
068881810

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть