Operator call center

Cereale de aur

11 Сентября 2024

Compania «CEREALE DE AUR» S.R.L. cu sediul în mun. SOROCA, specializată în procesarea și comercializarea unei game largi de produse agricole angajează:

Cerințele postului:

  • Studii medii speciale;
  • Posedarea avansată a programelor MS Office (Word, Excel);
  • Experienţa de lucru în domeniu va constitui un avantaj;
  • Cunoașterea limbii româna și rusa;
  • Abilități excelente de comunicare;
  • Disciplinată, responsabilă.

Atribuțiile postului:

  • Comunicarea cu clienții companiei: telefonic, email, viber;
  • Recepționarea și întroducerea datelor colectate in sistemul electronic;
  • Menținerea relațiilor de colaborare cu clienții noi și existenți ai companiei;
  • Raportarea informației către Șef departament;
  • Întocmirea rapoarte.

Oferim:

  • Lucru într-o companie stabilă și în permanentă dezvoltare;
  • Acces la rețeaua corporativă de telefonie mobilă;
  • Salariu competitiv;
  • Tichete de masa;
  • Pachet social asigurat;
  • Transport;
  • Programul de lucru: Ln - Vn (8:00-17:00).

Candidații interesați de dezvoltarea profesională în cadrul companiei noastre, Vă rugăm să expediați CV-ul cu marca "OPERATOR CALL CENTER" la E-mai: r.filip@cda-md.com sau contactați la telefonul: 079 705 742.
Resurse Umane.

E-mail: r.filip@cereale-aur.md
Telefon: 079 705 742

Другие вакансии этой компании

Похожие вакансии

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть