Operator la maşina modelare aluat

Panilino

16 Сентября 2024

Panilino-una dintre cele mai mari companii de patiserie din R.Moldova, de peste 20 de ani împarte Porţii Dulci de Fericire. De-a lungul celor 2 decenii, produsele Panilino au ajuns să fie prezentate în toate reţelele comerciale din ţară, dar totodată au reuşit să aibă succes şi peste hotarele ţării. Vino să faci parte din Echipa Noastră!

Responsabilități:

  • Îndeplineşte zilnic normele de muncă cerute (prepararea aluatului, întinderea aluatului);
  • Îşi menţine locul de muncă în ordine.

Cerinte:

  • Abilitatea de a lucra în echipă;
  • Cunoașterea tehnologiilor și metodelor de preparare a produselor de patiserie prezintă un avantaj;
  • Cunoașterea normelor și cerințelor sanitare;
  • Responsabilitate, disciplină, sârguinta, creativitate, viteză de lucru.

Oferim:

  • Salariu competitiv;
  • Regim de lucru 2 zile, 2 nopti, 2 zile libere;
  • Prînz asigurat de către companie;
  • Un mediu de lucru eficient, tânăr și dinamic;
  • Posibilitatea de creștere și instruire profesională.

E-mail: hr@panilino.md
Telefon: 076700148, 068992128

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть