Operator pentru prepararea a nutreturilor

Zernoff

18 Сентября 2024

ZERNOFF Ethanol, cel mai mare producător de alcool etilic din Moldova și una dintre cele mai mari fabrici din regiunea Mării Negre este în căutare de:

Responsabilitățile postului:

  • Realizează lucrări de încărcare neîntreruptă a DDGS în recipiente de ambalare sau în transport auto.
  • Supraveghează și înregistrează parametrii tehnologici ai procesului pe echipamentele de producție.
  • Corectează funcționarea echipamentului pe baza indicațiilor instrumentelor și analizei probelor colectate, și a desfășurării procesului tehnologic, cu scopul optimizării acestuia.
  • Identifică mici defecțiuni în funcționarea echipamentului de producție și le remediază (participă la reparații).
  • Participă la organizarea lucrărilor de reparație a echipamentului.

Cerințe pentru candidați:

  • Studii medii de specialitate în domeniul tehnic sau tehnologic fără cerințe privind experiența de muncă.

Condiții de muncă:

  • Muncă într-o companie mare, stabilă și în dezvoltare dinamică;
  • Regim de muncă în schimburi;
  • Angajare oficială și pachet social complet;
  • Prânz gratuit;
  • Salariu atractiv și plătit la timp pe card bancar;

Locul de muncă: mun. Chișinău, sectorul Botanica, str. șos. Muncești 793/2

Candidații interesați sunt rugați să trimită CV-ul la e-mail: hr@zernoff.md sau să contacteze la telefon: +37378899978.

E-mail: hr@zernoff.md
Телефон: +37378899978
Сайт: http://zernoff.md

Другие вакансии этой компании

Прикрепить CV CV с сайта
Прикрепить CV

Укажите ваше Имя и Фамилию

Есть CV на сайте? Вход
Отправить CV

Укажите желаемую вакансию

Добавить сопроводительное письмо
Закрыть
Готово!
Твое резюме успешно отправлено 🥳
Закрыть